KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12691129
nr 1269 1129
Karl Abel
(f. 1891), Sverige
Oljemålning, Karl Abel, Studie. Signerad. Olja på pannå, 13x9
Karl Abel, svensk målare född 1891.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:37:00
100 kr
150 kr